Facebook Pixel

Екскерівник метро Києва Брагінський виїхав за кордон за підробленим висновком ВЛК: деталі

Столичні правоохоронці у четвер, 16 січня, проводять слідчі дії у колишнього керівника КП «Київський метрополітен» Віктора Брагінського, який виїхав з України на підставі підробленого висновку ВЛК.

Про це повідомила пресслужба Головного управління Національної поліції Києва.

Правоохоронці зазначили, що рішенням лікарської комісії Брагінського було виключено з військового обліку через нібито наявну невиліковну хворобу.

Обшук у службових приміщеннях КП «Київський метрополітен». Фото: поліція Києва

Обшук у службових приміщеннях КП «Київський метрополітен». Фото: поліція Києва

Обшук у службових приміщеннях КП «Київський метрополітен». Фото: поліція Києва

Обшук у службових приміщеннях КП «Київський метрополітен». Фото: поліція Києва

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. У його рамках слідчі Нацполіції наразі проводять обшук у службових приміщеннях підприємства.

Підтоплення тунелів метро між станціями «Либідська» та «Деміївська»: що відомо про підозру Віктору Брагінському

У Києві 8 грудня 2023 року зупинився рух метро між станціями «Либідська» та «Теремки». Причиною порушення стала розгерметизація тунелю, внаслідок чого розпочалося підтоплення метро.

Того ж дня Подільська окружна прокуратура Києва почала розслідування у зв’язку з підтопленням тунелів Київського метрополітену між станціями «Либідська» та «Деміївська». Стаття – службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки. Станції були закриті для пасажирів.

З 9 грудня рух поїздів Оболонсько-Теремківською лінією метро відбувався між станціями «Героїв Дніпра» та «Либідська».

13 грудня між столичними станціями метро «Деміївська» та «Теремки» запрацював «човниковий» рух потягів».

У липні 2024-го Подільська окружна прокуратура оголосила підозру про службову недбалість двом посадовцям Київського метрополітену. Через їхні дії сталося затоплення синьої гілки між станціями «Деміївська» та «Либідська».

У листопаді того ж року Екскерівнику КП «Київський метрополітен» Віктору Брагінському повідомили про підозру у службовій недбалості через підтоплення тунелю «синьої» гілки між станціями «Деміївська» та «Либідська».

Подякувати 🎉