Facebook Pixel

Рух поїздів між станціями метро «Деміївська» та «Теремки» закриють із 9 грудня для ремонту тунелю

Рух поїздів між станціями метро «Деміївська» та «Теремки» закриють із 9 грудня для ремонту тунелю

Рух поїздів між станціями метро «Деміївська» та «Теремки» закриють із 9 грудня для ремонту тунелю

У зв'язку з необхідністю термінового проведення ремонту на перегінному тунелі між станціями «Деміївська» та «Либідська» з 9 грудня рух поїздів Оболонсько-Теремківською лінією метро відбуватиметься між станціями «Героїв Дніпра» та «Либідська». Про це інформує КП «Київський метрополітен».

Quote«Через нерівномірні процеси розущільнення, віброповзучості навколо ґрунтового масиву і навантаження на тунельну оправу з'явився ризик втрати стійкості тунельних споруд. Слід зазначити, що перегінні тунелі між станціями «Деміївська» та «Либідська» споруджувалися у поймі річки Либідь у 2008-2010 роках підземним способом у складних гірничо-геологічних умовах, при штучному водозниженні, із застосуванням механізованого та немеханізованого способу», — йдеться у повідомленні.

Рух поїздів на відрізку між «Либідською» та «Деміївською» доведеться повністю зупинити до завершення робіт. Станції метро «Деміївська», «Голосіївська», «Васильківська», «Виставковий центр», «Іподром», «Теремки» продовжать цілодобову роботу в режимі укриття.

Для забезпечення перевезень пасажирів буде передбачено дублюючі маршрути наземним транспортом від станції метро «Теремки» до станції метро «Либідська».

У Київському метрополітені наголосили, що питання безпеки пасажирських перевезень є пріоритетом. На жаль, зупинка руху поїздів на цій ділянці лінії метро – вимушений крок для уникнення в подальшому позаштатної ситуації під час інтенсивного руху поїздів.

За попередніми розрахунками, відновлювальні роботи триватимуть близько 6 місяців та проводитимуться на поверхні землі. За цей час фахівці планують провести необхідні обстеження, дослідження та інженерні вишукування, з визначенням причин виникнення надзвичайної ситуації, і виконати невідкладні заходи із стабілізації конструкцій та відповідні відновлювальні роботи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉