Facebook Pixel

ОLX розповів, що потрібно купити для укриття та скільки це буде коштувати

З 24 лютого 2022 року в Україні, за даними Air-alarms, прозвучало понад 32 тисячі повітряних тривог. Лише в столиці загальний час, коли тривала небезпека, – становив 1012 годин. «OLX Україна» підготував чек-лист із товарами та цінами на них, які можуть стати в пригоді, щоб перечекати небезпеку в укритті під час повітряних тривог.

Про це пише пресслужба компанії.

Оскільки часто потреба спускатися в укриття виникає ввечері чи вночі, добре мати з собою необхідні речі для сну чи відпочинку. В такому разі у пригоді стануть: надувний матрац, тепла ковдра, подушка. На платформі OLX медіанна вартість останніх становить 650, 459 та 320 гривень відповідно. Під час повітряних тривог, щоб поспати в укритті, українці також користуються спальними мішками, їх медіанна вартість становить 1299 гривень. Корисною покупкою стане також розкладний стілець, медіанна вартість його на платформі OLX – 1150 гривень.

Найдовша повітряна тривога в Україні тривала понад 18 годин, тож важливо в разі повторення бути готовими до тривалого перебування в укритті. Для цього варто підготувати запас їжі, що не псується, та питної води. Пригодяться консерви, сухе печиво, вафлі, сухарі або хлібці, туристичні набори для приготування їжі. Згодитися також може металевий посуд, його медіанна ціна 220 грн, столові прилади (медіанна вартість 350 грн) або мультитул (медіанна ціна 640 грн).

Зважаючи на можливі блекаути, аби мати при собі заряджені телефон чи ноутбук для користування в укриттях і не лише, згодяться ліхтарик (медіанна ціна 290 грн) та PowerBank (медіанна вартість сягає 900 грн).

Незамінним товаром абсолютно у будь-яких обставинах, а особливо в екстремальних і потенційно небезпечних ситуаціях, є аптечка (медіанна ціна 1 тис. грн). Вона може стати вирішальною для надання першої допомоги в разі травм або раптового нездужання, забезпечуючи можливість врятувати життя та здоров'я під час війни.

Про те, скільки коштує оренда безпечної зали у Києві, читайте у матеріалі The Page.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉