Facebook Pixel

Прокуратура розслідує підтоплення тунелів в Київському метро

Подільська окружна прокуратура Києва почала розслідування у зв’язку з підтопленням тунелів Київського метрополітену між станціями «Либідська» та «Деміївська». Стаття – службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст.367 КК України), повідомляє Київська міська прокуратура 8 грудня 2023.

Вдень 8 грудня Оболонсько-Теремківська лінія метро Києва зупинилась. За даними прокуратури, «вказані обставини виникли у зв’язку з розгерметизацією тунелю та появою тріщин у його стінах, що призвело до підтоплення тунелю на вказаній ділянці метрополітену».

Слідчі прокуратури планують дослідити обставини, які призвели до вказаних наслідків.

Quote«Також в межах слідства буде надано правову оцінку діям службових осіб КП «Київський метрополітен» і підрядних організацій, які споруджували перегінні тунелі між станціями «Деміївська» та «Либідська» у заплаві річки Либідь», – додали в прокуратурі.

Тим часом мер Віталій Кличко сам пройшовся тунелем метро та побачив, як вода просочується зверху

Your browser doesn't support HTML5 video.

Нагадаємо, зранку 8 грудня метрополітен спочатку анонсував, що рух поїздів від «Теремків» до «Либідської» доведеться припинити з суботи, 9 грудня, у зв'язку з необхідністю термінового проведення ремонту на перегінному тунелі. Проте метро в Голосіївському районі зупинилось вже за пару годин – ситуація погіршилася дуже швидко.

Станції «синьої» гілки столичного метрополітену від «Деміївської» до «Теремків» були введені в експлуатацію з 2010 по 2013 рік.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉