Facebook Pixel

«ДТЕК Енерго» завершив реструктуризацію боргу на понад $2 млрд

Енергетичний холдинг «ДТЕК Енерго» завершив процес реструктуризації кредитного портфеля з конвертацією попереднього випуску єврооблігацій і основної суми банківського боргу на понад $2 млрд у нові єврооблігації.

«ДТЕК Енерго», попри втрату активів на Донбасі, системну кризу на ринку електроенергії України та економічний спад, спричинений пандемією COVID-19, успішно завершив процес реструктуризації єврооблігацій і основної банківської заборгованості на загальну суму понад $2 млрд», — наводиться в повідомленні компанії коментар генерального директора ДТЕК Максима Тимченка.

За умовами реструктуризації частину поточної заборгованості за єврооблігаціями «ДТЕК Енерго» конвертовано в єврооблігації «ДТЕК Нафтогаз» у сумі $425 млн зі ставкою 6,75% річних і строком обігу до 31 грудня 2026 року.

Telegram Logo

Іншу заборгованість конвертовано в нові єврооблігації «ДТЕК Енерго» зі ставкою 7% і строком погашення до 31 грудня 2027 року.

У 2021 році «ДТЕК Енерго» виплачуватиме купон у грошовій формі за відсотковою ставкою 1,5% річних. Іншу частину купона в розмірі 3,5% річних буде капіталізовано до основної суми боргу.

Зазначимо, що власники облігацій, які приєдналися до Lock-up Agreement до кінця дня 5 травня, отримають виплату в розмірі 2% суми нових облігацій.

У пресрелізі наголошується, що нові позики «ДТЕК Енерго» вперше переведено в публічний фінансовий інструмент.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини