У МОЗ розповіли про долю обіцяного Зеленським $1 млн за вакцину проти COVID-19

Обіцяний президентом Володимиром Зеленським $1 млн навряд чи отримає хтось з українських академіків, адже ніхто з вчених не займається розробкою вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19. Про це The Page розповіли у головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

У квітні президент доручив Ляшку направити листи українським академікам з пропозицією президента про грошову винагороду за відкриття вакцини, що здатна допомогти у боротьбі з коронавірусом. Листи були відправлені одразу після отримання доручення.

Проте частина вчених взагалі не відповіла на листи, інші ж заявили, що не можуть займатися розробкою вакцини.

За даними МОЗ, в Україні поки немає нікого, хто б займався розробкою вакцини, а це означає, що претендентів на «президентський мільйон» теж немає.

Контекст. На початку травня президент США Дональд Трамп заявив, що американські фахівці переконані в тому, що можуть створити вакцину проти COVID-19 до кінця 2020 року.

У середині березня фахівці приступили до першого випробування ефективності вакцини проти COVID-19.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.