Facebook Pixel

Вірусологи почали перші випробування вакцини проти COVID-19 — ВООЗ

Фахівці приступили до першого випробування на ефективність вакцини проти інфекції COVID-19.

«Почалося перше випробування вакцини, лише через 60 днів після того, як було досліджено генетичну послідовність коронавірусу. Це неймовірне досягнення», — заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебрейесус

Безліч дослідників по всьому світу об'єдналися для отримання надійних даних у виробленні ефективних методів лікування коронавірусу. У ВООЗ назвали це дослідження SOLIDARITY.

«ВООЗ і партнери організовують дослідження в багатьох країнах, в ході якого порівнюються ще не протестовані методи лікування», — зазначив гендиректор ВООЗ.

За словами Гебрейесуса, до дослідження приєдналися вірусологи з Аргентини, Бахрейну, Канади, Франції, Ірану, Норвегії, Південної Африки, Іспанії, Швейцарії та Таїланду.

У повідомленні ВООЗ уточнюється, що станом на 18 березня у світі виявлено понад 208 тис. заражених COVID-19 і понад 8 тис. осіб вже померли. Понад 83 тис. інфікованих одужали, близько 117 тис. заражених проходять зараз лікування.

Контекст. Раніше ВООЗ заявила про початок пандемії COVID-19. Пандемією прийнято називати хворобу, яка приймає масовий характер і поширюється на всій території країни, на територіях ряду сусідніх держав або багатьох країн світу.

Пандемія COVID-19 не тільки несе загрозу здоров'ю великій кількості людей, але й має руйнівні наслідки для глобальної економіки. В багатьох країнах зупиняються виробництва, ціни на нафту стрімко летять вниз, а міжнародна торгівля сповільнюється. Сукупний ефект від економічних втрат вже точно дозволяє говорити про настання глобальної економічної рецесії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉