Facebook Pixel

До кінця травня буде змінена вартість електроенергії: міністр енергетики

Наступного тижня уряд планує можливе підвищення вартості електроенергії. Це може торкнутись тих, хто споживає більше електроенергії.

Це стало відомо із заяви міністра енергетики Германа Галущенка, яку він зробив під час години запитань до уряду.

Quote«Це питання на розгляді. Сьогодні ми проводимо остаточні розрахунки. Рішення буде ухвалено наступного тижня. Тобто до кінця травня. Ми зараз розглядаємо диференційований підхід. Я не думаю, що буде просто один тариф змінений на інший. Буде диференціація залежно від обсягу споживання електроенергії», — зазначив міністр.

Скільки може коштувати ціна на світло з 1 червня 2024 р.

Нагадаємо, що ще з березня стало відомо, що ціна на світло може подорожчати. За словами експертів, електроенергія може подорожчати до 3,5-4 грн, але це відбудеться не одразу. Аби полегшити українцям процес переходу на нові тарифи, проведуть двоетапну процедуру підняття вартості. Причому довго чекати не доведеться: вже з 1 травня або червня влада може запустити перший етап. Дорожчання електроенергії потягне за собою інші зміни. Наприклад, автоматично зросте ціна за обслуговування багатоквартирних будинків (орієнтовно на 10-15%). Плюс у разі перегляду тарифів на газ будуть оновлення у вартості теплопостачання і гарячої води.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉