«Дніпровська школа менеджменту»: телеграм-бот дає бізнес-поради мовою Коломойського та Корбана. Фото: УНІАН
Співзасновник кофаундингової компанії Kiss My Apps Дмитро Лола запустив канал «Дніпровська школа менеджменту». Це едутейнмент-проєкт на перетині ШІ навчання та розваг, який дає поради мовою Ігоря Коломойського, Геннадія Корбана, Максима Полякова.
Про це йдеться в пресрелізі Kiss My Apps, який отримав The Page.
«Дніпровська школа менеджменту»: як працює телеграм-бот
Компанія зазначила, що ШІ-агент, створений на основі збірного образу дніпровських бізнесменів, щодня публікує практичні поради з управління бізнесом у прямолінійному, жорсткому стилі.
За словами засновників, ідея для бота виросла з внутрішньої управлінської культури команд Kiss My Apps з Дніпра — прямолінійної, змагальної, вимогливої.
«Цей підхід отримав неофіційну назву «Дніпровська школа менеджменту» і став основою для створення AI-агента на базі LLM. Згодом зʼявився телеграм-канал, де бот щодня публікує жорсткі поради з управління в дусі «школи», — йдеться в повідомлені.
Компанія розповіла, що для створення базового «характеру» автор проєкту використав технологію deep search та сформував збірний образ дніпровського підприємця.
Телеграм-бот «Дніпровська школа менеджменту»
«Chat GPT проаналізував відкриті інтерв'ю та публічну інформацію про Ігоря Коломойського, Геннадія Корбана, Максима Полякова та ще близько десятка схожих типажів. На основі цього аналізу був сформований психологічний портрет, глосарій та тон-оф-войс», — повідомляє Kiss My Apps.
Технологічно проєкт працює так: бот аналізує тренди з Reddit, автоматично складає контент-план і щоранку надсилає новий пост автору на премодерацію.
Розробник проєкту каже, що «Дніпровська школа менеджменту» — лише базова версія технології. Наступне покоління подібних продуктів зможе кастомізувати навчання під кожного окремого користувача, враховуючи його смаки, темп, сленг та інтереси.
Телеграм-канал «Дніпровська школа менеджменту» вже працює і доступний за цим посиланням.
Нагадаємо, у січні 2025 року агентство Bloomberg писало, що для обробки одного запиту Chat GPT потрібно майже вдесятеро більше електроенергії, ніж для традиційного пошуку Google. Але це лише вершина айсбергу. Розвиток ШІ потребує величезних ресурсів. Настільки величезних, що за деякими з них поки що немає ясності, де їх взяти або як створити.