Facebook Pixel

ДБР затримало депутата Херсонської облради на хабарі в 300 тисяч гривень

Депутат вимагав 300 тисяч гривень за посередництво. Фото: dbr.gov.ua

Депутат вимагав 300 тисяч гривень за посередництво. Фото: dbr.gov.ua

Державне бюро розслідувань затримало депутата Херсонської облради, який вимагав у власника рекламного агентства 300 тисяч гривень за посередницьку послугу. Про це повідомляється на сайті відомства.

У липні 2021 року Херсонська обласна рада розглядала питання щодо придбання LED-екрана, який був встановлений у місцевому аеропорту рекламним агентством. Власник агентства висловив готовність продати екран, але його не влаштовувала ціна, запропонована Радою.

Він звернувся до депутата Херсонської облради, який є членом бюджетної комісії, аби той допоміг збільшити ціну хоча б до собівартості LED-екрана. Депутат сказав, що може «домовитися» про збільшення ціни удвічі, але власник рекламного агентства має заплатити йому за це 300 тис. гривень. Водночас він зауважив, що частина грошей нібито буде передана правоохоронцям, аби вони не помітили раптового подорожчання.

Telegram Logo

9 листопада 2021 року працівники ДБР затримали депутата одразу після отримання всієї суми. Вирішується питання щодо повідомлення депутату про підозру в шахрайстві, вчиненому у великих розмірах (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 190 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років. Встановлюється причетність правоохоронців до вчинення злочину.

Коментарі

Всі новини