Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Хабар привів СБУ до «Київводоканалу»: в офісі проходять обшуки

Фото: СБУ

Фото: СБУ

У головному офісі «Київводоканалу» відбулися обшуки, які провели співробітники Служби безпеки України, повідомили на Facebook-сторінці компанії. Пізніше стало відомо, що відомство затримало на хабарі заступника начальника одного з департаментів «Київводоканалу».

Як проінформували у пресслужбі СБУ, посадовець вимагав хабара у розмірі $38,2 тис. від представника комерційної структури для погодження дозволiв на розмiщення об'єктiв зовнiшньоï реклами на ділянках, які обслуговує «Киïвводоканал».

Quote«Співробітники СБУ задокументували отримання фігурантом авансу у розмірі $9,1 тис. Правоохоронці затримали посадовця у службовому кабiнетi пiд час отримання черговоï частини хабара у розмiрi $14,7 тис.», — йдеться в повідомленні.

У СБУ також додали, що проти нього відкрили справу за ч.4 ст. 368-3 Кримінального кодексу України і зараз вирішують питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Варто також зазначити, що викриттю посадовця сприяло керівництво «Київводоканалу».

Контекст. Раніше The Page повідомляло, що у Києві можуть підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення на 2021 рік. Зокрема, планувалося встановити тариф на рівні 27,35 грн (з них ПДВ 4,56 грн) за один кубічний метр (за водопостачання споживачі платитимуть понад 14,7 грн, а за водовідведення — 12,6 грн).

Підписуйтесь на нас в Google News!


Коментарі

Всі новини