Стало відомо про спробу нового підвищення тарифів на воду в Києві

Фото: pixabay

Фото: pixabay

У Києві можуть підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення на 2021 рік. Зокрема, з наступного року хочуть встановити тариф на рівні 27,35 грн (з них ПДВ 4,56 грн) за один кубічний метр (за водопостачання споживачі платитимуть понад 14,7 грн, а за водовідведення — 12,6 грн).

Як повідомили в «Київводоканалі», розрахунки таких тарифів провели у відповідності до вимог законодавства країни та Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У «Київводоканалі» нагадали, що регулятор у лютому 2020 року прийняв проєкт постанови про підвищення тарифів на зазначені послуги. Тоді вони збільшилися до 22,9 грн за один кубометр (13,4 грн із них споживачі платять за водопостачання, а 9,5 грн — за водовідведення).

Контекст. Наприкінці серпня 2019 року президент Володимир Зеленський заявляв, що уряд зробить все можливе, щоб знизити тарифи на комунальні послуги.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Чорногорія першою в ЄС перемогла COVID-19

Першою країною у Європі, яка подолала коронавірус COVID-19 стала Чорногорія. У країні вже 20 днів поспіль не фіксували випадків зараження.

У Швеції запустили першу загальнодоступну мережу 5G

Телекомунікаційна група Tele2 24 травня ввела в експлуатацію першу в Швеції загальнодоступну мережу мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G). Про це повідомило агентство DPA International.

Головне за вихідні від The Page

Найважливіші новини бізнесу за 24 травня в щоденній підписці від The Page. З нами ви не пропустите нічого з того що дійсно заслуговує на увагу