Facebook Pixel

Ювілей Єрмака на держдачі. Про яких VIP-гостей змовчало керівництво держави – розслідування

Журналісти «Української правди» оприлюднили другу частину розслідування про святкування 50-річного ювілею керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком у держрезиденції в Карпатах. У новій порції інформації вони розкривають, про яких VIP-гостей вечірки керівництво країни вирішило змовчати.

Журналісти видання пояснили, що не публікували усе розслідування повністю, щоб подивитися на реакцію ОП на її першу частину та дати змогу усім сторонам висловитися.

Quote«З цього матеріалу ви зможете зробити висновки, наскільки слова перших осіб держави відповідають дійсності, у чому саме неправдивими виявилися пояснення, які Офіс президента надав одразу після виходу першого розслідування», — йдеться в статті.

Журналістам вдалося зафільмувати момент прибуття в Івано-Франківськ підприємця Карла Контруса 21 листопада. Ця особа веде бізнес, як в Україні (співвласник заводу «Трансмаш»), так і в РФ (власник заводу з ремонту залізничного транспорту).

Quote«Бізнес у Карла Контруса не простий, а залізничний. Він є серед власників дніпропетровського заводу «Трансмаш». У Росії Контрус фігурує серед засновників ТОВ «ППМТ». ТОВ «ППМТ», як і компанія Контруса в Україні, займається ремонтом залізничного транспорту. В Україні бізнес Контруса отримує державні замовлення та ремонтує українську залізницю, а в Росії – російську», – зазначається в матеріалі розслідування.

Ще одним таємним гостем став бізнес-партнер олігарха Ігоря Коломойського, співвласник студії «Квартал-95» Тімур Міндич. Журналісти нагадали, що Зеленський вирішив не відповідати на питання щодо того, чи є простим збігом факт перебування Міндича на Франківщині якраз в день народження Єрмака.

Quote«Ми надіслали запит до Офісу президента із питанням, чи були присутніми на святкуванні ювілею Андрія Єрмака в державній резиденції «Синьогора» бізнесмени Тімур Міндіч і Карл Контрус. В Офісі президента назвали наші питання некоректними та зазначили, що станом на сьогодні щодо поставлених нами запитань вже надана абсолютно вичерпна офіційна інформація», – вказали журналісти.

Контекст. Журналісти видання «Українська правда» оприлюднили розслідування про святкування Андрієм Єрмаком свого 50-річчя на держдачі «Синьогора» на Івано-Франківщині. Його гостей, ймовірно, транспортували військовими й ґвинтокрилами рятувальників. В Офісі президента заявили, що відомчою авіацією сторонніх осіб не перевозили. Сам Єрмак розповів, що святкував день народження з батьками, однак не 21 листопада (коли він народився), а наступного дня. За його словами, колеги з ОП вітали його 22 листопада.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉