Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Коломойський вийшов із наглядової ради «1+1»

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення переоформила п'ять ліцензій ТОВ «ТРК «Студія 1+1» через вихід із наглядової ради Ігоря Коломойського.

Регулятор ухвалив це рішення на засіданні в четвер, передає кореспондент «Укрінформу».

На засіданні Нацради зазначили, що зміни ліцензій ТРК «Студія 1+1» належали до питання виходу зі складу наглядової ради каналу «1+1» його власника Ігоря Коломойського.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

1+1 media — один із найбільших медіахолдингів України, є основним медіаактивом у портфелі великого власника Ігоря Коломойського.

Роз'яснення 1+1 media

Жодних змін у структурі власності ТОВ «ТРК «Студія 1+1» (телеканал «1+1») не відбулося.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«8 грудня 2021 року Національна рада з питань телебачення та радіомовлення розглянула заяву та ухвалила рішення про переоформлення п'яти ліцензій ТОВ «ТРК «Студія 1+1» у зв'язку з виходом зі складу наглядової ради телеканалу «1+1» Ігоря Коломойського.

Заяву про його вихід зі складу наглядової ради було підписано в травні 2021 року, а у вересні відбулися загальні збори учасників, де розглянули та задовольнили це рішення, оформивши відповідний протокол. У жовтні, згідно із Законом «Про телебачення та радіомовлення», документи було подано до регулятора», — заявили в групі.

Історія питання про власників 1+1 media

У лютому цього року Національна рада з питань телебачення та радіомовлення перевірила сім телеканалів групи «1+1 медіа» на наявність у структурі власності Оксани Марченко, дружини народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука, і порушень не виявила.

Нацрада отримала від компанії документи щодо структури власності. Згідно з документами, частка компанії Bolvik Ventures LTD у структурі власності «1+1» становить 24,51%. Саме така частка належала Ігорю Суркісу.

Власниками Bolvik Ventures LTD є три фізичні особи: Ігор Суркіс (із часткою 33,34%), Леонід Ашкеназі (із часткою 33,33%) та Оксана Марченко (із часткою 33,33%). Отже, частка володіння статутним капіталом кожної з фізичних осіб становить 8%, що не є суттєвою участю та не відображається в структурі власності.

Коментарі

Всі новини