Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У МВС прокоментували використання ґвинтокрилів ДСНС для ювілею Єрмака

Використання вищими посадовими особами відомчої авіації — «звичайна практика» — Монастирський. Фото: УНІАН

Використання вищими посадовими особами відомчої авіації — «звичайна практика» — Монастирський. Фото: УНІАН

Використання відомчої авіації певним переліком посадовців — «звичайна практика». Про це глава МВС України Денис Монастирський повідомив у коментарі «Укрінформу»:

Quote«Відомча авіація використовувалася постійно, згідно з протоколами, відповідними посадовими особами. Це звичайна практика, вона була і буде».

Монастирський додав, що ознайомився з розслідуванням УП щодо нібито використання ґвинтокрилів Держслужби з надзвичайних ситуацій для транспортування гостей на ювілеї керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Він зазначив, що «згідно з протоколами, це (відомча авіація — The Page) може використовуватися відповідними посадовими особами».

Контекст. Журналісти видання «Українська правда» оприлюднили розслідування про святкування Андрієм Єрмаком свого 50-річчя на держдачі «Синьогора» на Івано-Франківщині. Його гостей, ймовірно, транспортували на військових і рятувальних ґвинтокрилах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В Офісі президента заявили, що відомчою авіацією сторонніх осіб не возили. Сам Єрмак розповів, що святкував день народження з батьками, однак не 21 листопада (коли він народився), а наступного дня. За його словами, колеги з ОП вітали його 22 листопада.

Коментарі

Всі новини