Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

День медика — 2022: Кличко привітав медпрацівників зі святом

Фото: КМДА

Фото: КМДА

Кличко привітав столичних медиків

День медика у 2022 році в Україні святкують 19 червня. Напередодні міський голова Києва Віталій Кличко привітав столичних медпрацівників із професійним святом.

Як повідомляє Київська міська державна адміністрація, Кличко нагородив 79 медиків подяками міського голови та подарунками.

Мер столиці також оглянув пологове відділення Київського міського медичного центру «Академія здоров’я людини», яке місто оновило раніше.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Дорогі наші медики! Мені сьогодні особливо приємно зустрітися з вами напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці й із перших днів війни рятуєте життя людей. Рятуєте життя наших захисників, здоров’я та життя цивільних мешканців столиці. А до війни ви два роки долали інший виклик – пандемію коронавірусу», – підкреслив Кличко.

Він додав, що понад 200 медичних працівників столиці, передусім лікарі-хірурги, анестезіологи-реаніматологи, травматологи, медичні сестри та фельдшери, перебувають сьогодні на службі в Збройних силах України.

За словами Кличка, у складні часи столична влада знаходить можливість виплачувати медикам муніципальну надбавку до зарплати, передає до медзакладів сучасні автомобілі «швидкої допомоги», необхідні ліки та обладнання – тільки 2021 року столиця виділила на медичну галузь понад 7 млрд грн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Загалом у медзакладах столиці працюють 76 тис. медичних працівників, 45 тис. із них – у муніципальній сфері охорони здоров’я. Це лікарі, медичні сестри, лаборанти, санітарки та інші працівники.

В Україні День медика щороку відзначається в третю неділю червня. День медичного працівника в нашій державі встановлено 1994 року.

Коментарі

Всі новини

Favbet: бізнес, що пішов на війну

новини компанії