Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кличко: кияни можуть повертатися додому, але влада не може гарантувати безпеку

Кличко дозволив киянам повертатися додому. Фото: t.me/KyivCityOfficial

Кличко дозволив киянам повертатися додому. Фото: t.me/KyivCityOfficial

До столиці повернулися майже дві третини її мешканців. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телемарафону.

Quote«Ми підраховуємо з операторами зв’язку з огляду на те, що в кожного з нас є телефони. І сьогодні ми можемо підрахувати кількість телефонів у нашому місті — це приблизно два з половиною мільйони киян, котрі зараз перебувають у місті. Майже дві третини киян уже повернулися», — сказав Кличко.

Він уточнив, що до початку широкомасштабного вторгнення в столиці мешкали 3,5 млн людей.

Кличко наголосив, що зараз у Києві велика кількість блокпостів, діє комендантська година, що обмежує пересування містом, зберігається ймовірність обстрілів, а в передмісті заборонено відвідування зелених зон через можливі замінування та наявність вибухонебезпечних предметів. Водночас мер зазначив, що мешканці столиці, які були змушені виїхати, уже можуть повертатися до міста, але влада не може гарантувати їм безпеку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Тобто є багато обмежень. І якщо вас не лякають ці обмеження, ви дійсно можете повертатися. Але ми можемо рекомендувати й говорити винятково про те, що сьогодні життя вже потроху повертається до нормального функціонування. Утім, його ще не можна назвати таким, як було раніше», — пояснив міський голова.

Коментарі

Всі новини