Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Додаткові обмеження та комендантська година у містах України 8 та 9 травня

Комендантська година у містах України 9 травня

Комендантська година у містах України 9 травня

РНБО ще 6 травня попередила про можливі провокації та обстріли українських міст, українців закликали 8 і 9 травня не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а також дотримуватися комендантської години.

Голова Національної поліції Ігор Клименко заявив, що у низці українських регіонів плануються офіційні заходи на 8 та 9 травня. «8 травня, у День пам'яті та примирення, заплановано проведення 237 заходів у 21 регіоні. 9 травня, у 77-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, заплановано заходи у 6-ти регіонах», сказав він і запевнив, що безпека громадян під час цих заходів «забезпечуватимуть тисячі правоохоронців».

Комендантська година у Києві 9 травня

Мер столиці Віталій Кличко написав, що у Києві та області на 8-9 травня не посилюватимуть комендантську годину. Міський голова нагадав, що в умовах воєнного стану заборонено масове скупчення людей та застеріг громадян від гулянь та відпочинку на природі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На сьогоднішній день у Києві та області комендантська година діє з 22:00 до 05:00.

Комендантська година у Харкові 9 травня

Мер Харкова Ігор Терехов не виключив, що комендантська година на 9 травня буде жорсткою через можливі обстріли з боку російських військ. За його словами, влада зробить усе можливе, щоб уникнути загибелі цивільних.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Терехов також закликав мешканців Харкова утриматись від покладання квітів до меморіалу Перемоги.

Комендантська година у Харкові та області діє з 21:00 до 06:00.

Комендантська година в Одесі 9 травня

За розпорядженням голови Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, на території міста Одеса та області запроваджено комендантську годину з 22:00 8 травня до 05:00 10 травня.

Заборонено перебування людей у зазначений проміжок часу на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень.

Комендантська година у Запоріжжі 9 травня

У місті посилили обмеження безпеки людей. Комендантська година розпочнеться о 19:00 8 травня та закінчиться о 5:00 10 травня. Контролюватимуть дотримання обмежень поліцейські, військовослужбовці та бійці територіальної оборони.

«Під час комендантської години можна виходити лише у притулки у разі оголошення тривоги. У разі потреби вигулу домашніх тварин робіть це поруч із власним будинком та маючи при собі документи. Час прогулянки потрібно максимально скоротити», – заявив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртьов.

У понеділок, 9 травня, пункти видачі гуманітарної допомоги не працюватимуть.

Комендантська година у Дніпрі 9 травня

Мер обласного центру Борис Філатов заявив, що 8-9 травня у місті не плануються офіційні заходи, але кожен охочий може покласти квіти до Пам'ятника 152-ї дивізії та до Пам'ятника Слави.

«Не буде промов, не буде жодних «дідів на паличках», не буде жодних покладень мером та депутатами. Це той день святий, який має бути у кожного в серці, тут ми не маємо права нікому вказувати», — пояснив Філатов і додав, що влада Дніпра готується до можливих збройних провокацій з боку ЗС РФ.

Інформації про посилення обмежень поки що немає. На сьогоднішній день у Дніпрі та області комендантська година діє з 22:00 до 05:00.

Комендантська година в Івано-Франківську 9 травня

Мер обласного центру Руслан Марцінків закликав мешканців залишити місто на найближчі вихідні. Місцева влада скасувала всі масові заходи, у тому числі церковні молебні, на День міста 7 травня, День пам'яті та примирення 8 травня та на День перемоги 9 травня.

На сьогоднішній день у місті та області комендантська година діє з 22:00 до 06:00.

Коментарі

Всі новини