Clubhouse запустив донати: як на цьому заробити

Соцмережа з аудіочатами Clubhouse запускає функцію прямих платежів. Завдяки їй користувачі зможуть відправляти гроші творцям контенту на платформі.

Про це йдеться в повідомленні Clubhouse.

У компанії заявили, що не отримуватимуть гроші з донатів, однак із користувачів братимуть сервісний збір за опрацювання платежів.

Telegram Logo

Поки що функція приймання платежів є доступною лише тестовій групі користувачів, однак відправляти донати можуть усі учасники соцмережі. Далі компанія планує розширити список авторів, яким буде доступна монетизація. Це відбуватиметься хвилями.

У Clubhouse зазначили, що це тільки перший із багатьох заходів підтримки авторів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Як заробити в Clubhouse

Крім прямих донатів, є ще декілька способів, як заробити в Clubhouse. Зокрема, у застосунку можна буде заробляти завдяки створенню закритих кімнат із платним доступом. Також можна створити спонсорську кімнату або запустити спонсора під свою кімнату, рекламу себе чи своїх ресурсів.

Крім того, є можливість проведення умовної конференції зі спікерами та продажем квитків, також є варіант платної модерації — досвідчених людей наймають вести кімнати, підтримувати розмову й запрошувати цікавих людей, за що вони отримують погодинну оплату.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини