Facebook Pixel
IT

100 тисяч українців у Clubhouse: що вони там роблять і як заробляють

Що цікавого в Clubhouse і як там заробити. Фото: unsplash / @artcoastdesign

Що цікавого в Clubhouse і як там заробити. Фото: unsplash / @artcoastdesign

Загальна кількість завантажень аудіозастосунку Clubhouse у світі перевищила 8,1 млн попри те, що він є доступним тільки за запрошенням — так званим інвайтом. Це випливає з даних аналітичної компанії App Annie.

Як пише видання Ain.ua, станом на 16 лютого в Україні в сервісу 77 тис. завантажень (72 тис. припало на 8-16 числа цього місяця) — такі дані було отримано від сервісу Sensor Tower. Видання припускає, що станом на зараз сервіс має приблизно 100 тис. установок в Україні, оскільки пік завантажень поки що не спадає.

Загалом Clubhouse у світі зріс із понад 3,5 млн глобальних завантажень станом на 1 лютого 2021 року до 8,1 млн на 16 лютого 2021 року. Понад 2,6 млн завантажень здійснили в США.

Telegram Logo
Завантаження Clubhouse. Інфографіка: App Annie

Завантаження Clubhouse. Інфографіка: App Annie

Що цікавого в Clubhouse

Раніше The Page пояснювало, що Clubhouse повністю побудований на аудіо. Сервіс можна назвати платформою для аудіостримінгу, умовним розмовним аналогом онлайн-радіо або подкастингу в прямому ефірі без відео. У Clubhouse можна спілкуватися з іншим користувачем сам на сам, можна створити аудіокімнату, у якій двоє вестимуть діалог, а інші — слухатимуть, а також колективну дискусію, до якої можна приєднатися як слухач, а якщо є бажання висловитися — повідомляти про це підняттям руки.

Як заробити в Clubhouse

Раніше в Clubhouse заявляли, що розробляють способи монетизації застосунку, де буде можливість заробітку для активних користувачів. Але поки соцмережа нічого не запустила, тому користувачі придумали способи заробітку самі.

Йдеться про створення закритих кімнат із платним доступом, запуск спонсорських кімнат і спонсора під свою кімнату, рекламу себе або своїх ресурсів, проведення умовної конференції зі спікерами та продажем квитків, також є варіант платної модерації — досвідчених людей наймають вести кімнати, підтримувати розмову й запрошувати цікавих людей, за що вони отримують погодинну оплату.

Варто також зауважити, що деякі користувачі навіть продають інвайти до Clubhouse на торгових онлайн-майданчиках, зокрема на OLX (250 — 400 грн за штуку).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини