Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ціни на пшеницю з України прискорили темпи зростання та досягли $320 за тонну

Ціни на зернові з України продовжили зміцнюватися слідом за світовими вже п'ятий тиждень поспіль і досягли $320 за тонну пшениці з часткою протеїну 11,5%.

На 2 листопада 2021 року пшениця з 11,5% протеїну FOB Миколаїв із постачанням у листопаді зросла на $8 за тонну проти п'ятниці 29 жовтня — до $320 за тонну спот та до $325 за тонну з постачанням у другій половині листопада, повідомляє Refinitiv Agriculture.

Ще вранці 2 листопада пшеницю з 11,5% протеїну пропонували по $313 за тонну спот, а постачання в другій половині листопада — за ціною близько $319 за тонну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Причиною зростання можна вважати заклик уряду Китаю 1 листопада запасатися товарами першої необхідності. Регіональна влада отримала доручення забезпечити населення достатніми запасами продовольства взимку та наступної весни на випадок надзвичайної ситуації.

Нещодавні тендери Саудівської Аравії, яка закупила вдвічі більше запланованого, а також два тендери поспіль GASC також підігрівають ринок.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Ціни пропозицій на кукурудзу з постачанням у другій половині листопада зміцнилися на $7 за тонну проти п'ятниці до рівня $285 за тонну FOB Миколаїв.

На 28 жовтня український Мінагропром повідомив, що фермери зібрали 15,6 млн тонн кукурудзи з 2,42 млн га. Це відповідає 44% від запланованих до збирання 5,5 млн га.

Тижнем раніше було прибрано 32%. Урожайність становила 6,44 тонни з 1 га проти 6,33 тонни з 1 га минулого тижня. На аналогічну дату минулого року було зібрано близько 62% кукурудзи.

Коментарі

Всі новини