Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Центренерго» почала погашати заборгованість перед українськими шахтарями

Державна генеруюча компанія «Центренерго» станом на 21 липня перерахувала понад 143 млн грн вугледобувним підприємствам України виконуючи план погашення заборгованості.

«Попередньо на липень було заявлено погашення шахтарям 120 млн гривень. Однак, компанії вдалося залучити додаткові внутрішні ресурси для перевиконання плану», — повідомила прес-служба компанії.

Завдяки «Центренерго» в II декаді липня вдалося розблокувати роботу шахт «Надія» і «Добропілля».

Раніше підприємства вуглевидобутку вимагали зобов'язати Фонд державного майна, «Центренерго», «Госвугілляпостач» і «Калуську ТЕЦ-Нова» розрахуватися з шахтами за отримане вугілля на суму близько 884 млн грн.

«Центренерго» вирішила перейти на спалювання природного газу замість вугілля через його низьку вартість. Але Кабмін зобов'язав держкомпанію використовувати дорожче і більш брудне вугілля.

Рішення уряду зобов'язати «Центренерго» виробляти електроенергію тільки за рахунок вугілля призведе до зростання собівартості виробництва і завдасть шкоди компанії. Перехід «Центренерго» повністю на вугілля збільшить борги компанії на 2,2 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини