Facebook Pixel

«Центренерго» направить «Електроважмашу» безвідсоткових 30 млн грн для виплати зарплат

«Центренерго» надасть держпідприємству «Завод «Електроважмаш» безпроцентну фінансову допомогу в розмірі 30 млн грн для виплати боргів із заробітної плати з поверненням до 31 травня 2021 року.

Згідно з повідомленням у системі розкриття інформації НКЦБФР, співвідношення граничної вартості угоди до вартості активів «Центренерго» відповідно до даних останньої річної фінансової звітності становить 0,28%.

Вартість активів «Центренерго» становить 10,567 млрд грн.

Telegram Logo

Контекст. У жовтні 2019 року Мінекономіки передало «Електроважмаш» на приватизацію, хоча раніше підприємство входило до списку стратегічних. «Електроважмаш» підлягає перетворенню на акціонерне товариство (АТ) у процесі приватизації згідно з розпорядженням уряду №248-р від 31 березня. ФДМ у плані приватизації на поточний рік задекларував аукціон із продажу єдиного майнового комплексу «Електроважмашу».

Обсяг боргів із зарплати на «Електроважмаші» обчислювався в 40 млн грн.

ДП «Завод «Електроважмаш» спеціалізується на виробництві гідрогенераторів, турбогенераторів для ТЕС і АЕС, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту.

У січні-вересні 2020 року завод наростив збиток у 12,7 рази в порівнянні з тим же періодом 2019 року, до 360,97 млн грн. Чистий дохід скоротився в 2,2 рази, до 635,4 млн грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини