«Електроважмаш» готувати до приватизації буде колишній топменеджер Ахметова і Новинського

Фото: Forpost

Фото: Forpost

Кабмін погодив призначення виконуючим обов'язки директора державного підприємства «Електроважмаш» Віктора Буська. Про це йдеться в розпорядженні №1147-р, яке уряд ухвалив 27 листопада.

Бусько з 2012 по 2018 роки був гендиректором заводу «Запоріжвогнетрив» з групи «Метінвест» Ріната Ахметова і Вадима Новинського, потім працював в «Метінвест-СМЦ».

Зараз він є депутатом Запорізької облради від «Опозиційного блоку», але вже написав заяву про складання депутатських повноважень. Від цієї ж партії балотувався в парламент на останніх виборах, але вона не подолала прохідний бар'єр.

Контекст

  • У жовтні Мінекономіки передало «Електроважмаш» на приватизацію. Раніше підприємство входило в список стратегічних. Воно виробляє гідро- і турбогенератори для ТЕС і АЕС, електродвигуни для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, тягового електрообладнання для залізничного і міського транспорту. Поставляє продукцію в Росію, Індію, Казахстан, Панаму, Мексику. У 2018 році підприємство отримало 4 млн грн чистого прибутку, а в 2017-му – 8,5 млн грн.
  • Новий глава «Електроважмашу» повинен підготувати підприємство до продажу. Про це заявив глава ФДМ Дмитро Сенниченко. «Продамо – отримає бонус», – сказав він.
  • Група DCH Олександра Ярославського заявила про свою готовність взяти участь у приватизації «Електроважмашу».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини