Провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури Binance провела тренінги для співробітників Кіберполіції України, СБУ та АРМА в рамках своєї глобальної програми з навчання співробітників правоохоронних органів.
Долучення до проєкту профільних українських відомств спільно ініціювали АРМА (Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів) та Кіберполіція.
Зазначена програма Binance є першою скоординованою ініціативою в галузі по всьому світу. Її було створено, щоб допомогти компетентним органам виявляти фінансові та кіберзлочини, а також для допомоги в судовому переслідуванні злочинців.
В Україні тренінги проводив Ярек Якубчек, керівник відділу навчання правоохоронців Binance. Програма навчання складалася з онлайн-семінарів про блокчейн і криптовалюти, а також матеріалів, що розширюють розуміння динамічного правового та нормативного середовища. Під час семінарів докладно обговорювалася політика Binance щодо боротьби з відмиванням грошей (AML) і методи розслідування, розроблені компанією для виявлення та запобігання потенційним шахрайствам.
У 2022 році АРМА розпочало співпрацю з найбільшими криптовалютними біржами світу щодо обміну інформацією, яка може використовуватися під час виявлення та розшуку активів.
Станом на сьогодні Національне агентство налагодило канали зв’язку та взаємодію з великими криптобіржами, що дає змогу додатково встановлювати факти існування цифрових і віртуальних активів у фігурантів кримінальних проваджень і сприяє підвищенню ефективності взаємодії з правоохоронними органами щодо надання додаткової інформації для накладення арешту на виявлені криптовалютні активи.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Практичний кейс трьох українських компаній, які працевлаштовують людей з інвалідністю
Угода про надра між Україною та США: перші юридичні висновки та потенційні наслідки
Закон №4337-IX: як нові вимоги до перевізників змінять ринок автоперевезень в Україні