Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

СБУ, Кіберполіція та АРМА приєдналися до програми Binance щодо боротьби з криптозлочинами

СБУ, Кіберполіція та АРМА приєднались до програми Binance щодо боротьби із крипто-злочинами

СБУ, Кіберполіція та АРМА приєднались до програми Binance щодо боротьби із крипто-злочинами

Провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури Binance провела тренінги для співробітників Кіберполіції України, СБУ та АРМА в рамках своєї глобальної програми з навчання співробітників правоохоронних органів.

Долучення до проєкту профільних українських відомств спільно ініціювали АРМА (Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів) та Кіберполіція.

Зазначена програма Binance є першою скоординованою ініціативою в галузі по всьому світу. Її було створено, щоб допомогти компетентним органам виявляти фінансові та кіберзлочини, а також для допомоги в судовому переслідуванні злочинців.

В Україні тренінги проводив Ярек Якубчек, керівник відділу навчання правоохоронців Binance. Програма навчання складалася з онлайн-семінарів про блокчейн і криптовалюти, а також матеріалів, що розширюють розуміння динамічного правового та нормативного середовища. Під час семінарів докладно обговорювалася політика Binance щодо боротьби з відмиванням грошей (AML) і методи розслідування, розроблені компанією для виявлення та запобігання потенційним шахрайствам.

У 2022 році АРМА розпочало співпрацю з найбільшими криптовалютними біржами світу щодо обміну інформацією, яка може використовуватися під час виявлення та розшуку активів.

Станом на сьогодні Національне агентство налагодило канали зв’язку та взаємодію з великими криптобіржами, що дає змогу додатково встановлювати факти існування цифрових і віртуальних активів у фігурантів кримінальних проваджень і сприяє підвищенню ефективності взаємодії з правоохоронними органами щодо надання додаткової інформації для накладення арешту на виявлені криптовалютні активи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини