Кількість безробітних станом на травень зросла майже на 50% — Держслужба зайнятості

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Станом на 4 травня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних у країні на 48% більше у порівнянні з минулорічним показником на цю ж дату. Наразі кількість осіб, зареєстрованих у Службі зайнятості, склала 456,8 тис., водночас минулого року їх кількість була на рівні 308,3 тис.

З початку карантину, запровадженого 12 березня, статус безробітного отримали 156 тис. громадян. Тим часом кількість вакансій зменшилася на 53 тис. — це майже на 60% менше, ніж у травні минулого року, повідомила пресслужба Державної служби зайнятості.

Найбільший попит на робітників існує в сільському та лісовому господарстві, у сфері торгівлі та послуг, а також логістики. Крім того, існує попит у сфері охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Telegram Logo

Чимало вакансій на ринку для кваліфікованих робітників і спеціалістів на кшталт бухгалтерів, лікарів тощо.

Контекст. На думку ексміністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова, через кризу, пов'язану з епідемією COVID-19, за консервативними оцінками, роботи можуть позбутися від 170 тис. до 500 тис. українців.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У Міжнародній організації праці зі свого боку заявили, що через коронавірус роботу втратять 25 млн людей по всьому світу, і закликали владу країн зробити все можливе для того, аби цього не допустити.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини