Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бельгія допоможе підготувати українських військових до зими. На це витратять 8 млн євро

Бельгія надасть Україні €8 млн на підготовку військових до зими. Фото: slovoidilo.ua

Бельгія надасть Україні €8 млн на підготовку військових до зими. Фото: slovoidilo.ua

Бельгія оголосила про надання допомоги Збройним силам України в розмірі 8 млн євро.

За даними Міністерства закордонних справ Бельгії, допомогу українській стороні буде надано через НАТО. Тобто Бельгія зробить внесок до так званого трастового фонду НАТО «Комплексний пакет допомоги» (CAP), який надає нелетальну підтримку Україні. Отже, українські військові отримають обладнання для надання першої допомоги (включно з аптечками), зимовий одяг, прилади нічного бачення, фармацевтичні препарати та багато іншого.

Quote«Пів року українці вели мужню боротьбу за свою свободу та свою країну. Цього тижня я підтвердив президенту Зеленському, що Україна може й надалі розраховувати на підтримку Бельгії. Зараз ми вкладаємо свої гроші в конкретні потреби й найближчими тижнями доправимо в Україну життєво важливі матеріали», — наголосив прем'єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо.

Водночас міністерка закордонних справ Бельгії Аджа Лахбіб висловила думку, що зима, яка наближається, стане потенційно вирішальною фазою у війні рф з Україною.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Тому дуже важливо, щоб українські Збройні сили отримали необхідне обладнання, щоб мати можливість і далі протистояти російській агресії. Я пишаюся тим, що наша країна була однією з перших, хто надав обладнання. Зараз, за шість місяців після початку цієї неспровокованої, невиправданої та незаконної війни, ми й далі надаємо підтримку. Передусім наша країна й далі виявляє солідарність з українським народом і продовжуватиме всіляко підтримувати суверенітет його держави», — наголосила Лахбіб.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини