Facebook Pixel

У гостях у майбутнього: в Шанхаї відкрився найбільший автосалон 2021 року

У Шанхаї майже 1000 брендів із усього світу представили автомобілі майбутнього

У Національному виставковому центрі Шанхая відкрилася 19-а Міжнародна виставка автомобільної промисловості. Зазвичай огляди автосалонів починаються з перерахування цифр — розмірів виставкових площ (360 тис. кв. м) і кількості світових прем'єр (514), але цього разу всіх цікавили антиковідні заходи.

Фото: Chinacars

Фото: Chinacars

У минулі роки Auto Shanghai дивував кількістю стендисток із топ-модельною зовнішністю, але в цей раз їх не було видно. Лише одна дівчина змогла привернути до себе увагу, забравшись на дах Tesla і сипя прокльонами на адресу і компанії, і особисто Ілона Маска, що продає автомобілі з бета-статусом програмних продуктів. Тобто фактично нині випробовує їх на покупцях. На її майці був промовистий напис «Відмова від гальм» — нагадування про недільну аварiю із Model S, яка в режимі автопілота врізалася в дерево, забравши життя двох пасажирів.

Адже в 2019 році саме Auto Shanghai став першим із «великих салонів», що проводяться в нормальному режимі з початку пандемії коронавірусу. За повідомленням агентства Xinhua, квитки взагалі не продавалися в офлайні — їх можна було придбати виключно в інтернеті, причому за дійсними посвідченнями особи.

Фото: Tank

Фото: Tank

Great Wall створив черговий суббренд — на цей раз для великих кросоверів. «Танками» у 2022 році стануть моделі серій 700 і 800, в яких легко вгадуються риси мерседесівських позашляховиків Gelandewagen і Maybach. Хоча найближчими конкурентами сам виробник називає Toyota Land Cruiser 300 і Lexus LX, виглядають китайські «танки» дорожчими інших Rolls-Royce

А при вході всіх відвідувачів просять пред'явити QR-код здоров'я, в якому відображаються результати тестів на COVID-19, записи про щеплення, а також дані про поїздки в регіони із середнім або високим епідеміологічним ризиком. Противірусна статистика автосалону вплине на проведення подальших автосалонів цьогоріч і в разі негативної динаміки може зробити Auto Shanghai єдиним, що відбулися в цьому році.

Фото: Chinacars

Фото: Chinacars

Hongqi — одна з найбільш помпезних марок світу, ось уже понад півстоліття будує членовози — номенклатурні автомобілі вищої китайської знаті. Формат Grand Turismo для неї поки що в новинку, але і тут китайці йдуть своїм шляхом. L-Concept демонструє, як може виглядати спорткар для шанованої людини, якій за статусом за кермо сідати не годиться.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉