Facebook Pixel

Пекінський автосалон перенесуть через коронавірус

Міжнародну автомобільну виставку в Пекіні було заплановано на 21-30 квітня, але епідемія коронавірусу внесла свої корективи.

Організатори автомобільного заходу вирішили перенести його на невизначений термін, пише Automotive News Europe.

Вперше автошоу в Пекіні відбулося 30 років тому. І відтоді проводиться кожні два роки, чергуючись з автосалоном у Шанхаї. Крім китайських брендів, у виставці беруть участь світові компанії, як-от Volkswagen, Audi, BMW, Ford і Mercedes-Benz.

Які новинки будуть представлені цього року, поки що невідомо, оскільки китайська влада ввели заборону на доставку вантажів зарубіжними учасниками.

Раніше свої виробництва в Китаї зупинили Honda, Toyota, General Motors і PSA. Також через брак китайських комплектуючих зупинився завод Hyundai в Південній Кореї.

Епідемія стала причиною скасування азіатського інвестиційного форуму Credit Suisse Group і найбільшої в світі виставки мобільної індустрії Mobile World Congress в Барселоні.

На невизначений строк також перенесено етап Формули-1 в Шанхаї, який мав пройти 17-19 квітня. За словами організаторів, цьогоріч гонка відбудеться, якщо ситуація з епідемією стабілізується.

Нагадаємо, новий коронавірус було виявлено наприкінці грудня 2019 року в китайському місті Ухань. Зараз відомо про понад 70 тис випадків зараження та 1,7 тис загиблих. В Ухані та в сусідніх містах введено карантин. Влада зупинили громадський транспорт, місто закрите на в'їзд і виїзд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉