Facebook Pixel

У США з через коронавірус скасовано Детройтський автосалон – 2020

NAIAS, Північноамериканський міжнародний автосалон (Детройтський автосалон) скасовано через COVID-19, повідомила The Detroit News. Рішення було прийнято після того, як організаторам автошоу оголосили, що через переповнені лікарні Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій буде використовувати виставковий центр TCF для розміщення пацієнтів з коронавірусом.

«Ми з розумінням ставимося до того, що центр TCF стане тимчасовим польовим госпіталем, ми знали, що це можливо», – сказав представник оргкомітету Даг Норт.

Автосалон вперше в цьому році повинен був відбутися не в січні, а в червні. Зміна дати була спробою організаторів відродити інтерес до салону. В останні роки стабільно скорочувались кількість його учасників і відвідуваність.

«Ми повністю підтримуємо організаторів NAIAS в їх рішенні, – заявив Марк Труби, директор з комунікацій Ford Motor. – Здоров'я та безпека нашого співтовариства і тих, хто працює по всій галузі, є пріоритетом. Ми з нетерпінням чекаємо повернення шоу в 2021 році».

«У нас були великі плани, але тепер все здається досить незначним, враховуючи, що відбувається, – сказав Террі Рэдиган, виконавчий директор GM з комунікацій і корпоративного фінансування. – NAIAS був для нас відмінними партнером протягом десятиліть. Ми думаємо про них у цей важкий час і підтримуємо прийняте рішення».

У Fiat Chrysler Automobiles повідомили: «Ми розуміємо і підтримуємо рішення в цей важкий час».

Мішель Кребс, аналітик Autotrader, вважає, що скасування салону може заощадити гроші автовиробників, «які вони відчайдушно намагаються зберегти прямо зараз».

Очікується, що салон 2021 року розпочнеться 11-14 червня фестивалем Motor Bella. Дні преси будуть 15-16 червня, а захід Charity Preview – 18 червня. Публічне шоу буде проходити 19-26 червня.

Контекст. NAIAS проводиться понад 120 років і є одним з найбільших у світі поряд з автосалонами у Франкфурті-на-Майні та Пекіні. Раніше Міжнародний автосалон в Пекіні також перенесли через коронавірус. Автосалон у Франкфурті, який проходить раз на два роки, вирішили з 2021 року проводити в Мюнхені.

Зараз США лідирують за кількістю хворих у світі: зареєстровано 123 776 випадків зараження COVID-19, померли 2 299 осіб.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉