Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

АТБ планує розвивати дрібні формати або відкривати магазини в маленьких містах

АТБ/facebook

АТБ/facebook

Рітейлер «АТБ-маркет» через 3-5 років буде змушений розвивати більш дрібні формати, або відкривати магазини в маленьких населених пунктах.

«Але це багато в чому буде залежати від рівня життя та зростання економіки України», — уточнив СЕО корпорації АТБ Борис Марков в інтерв'ю Андрію Жуку в відеоблозі «За рамками рітейлу».

Мережа «АТБ» вже зараз почала розвиватися в містах з населенням від 7 тис. чоловік. Магазини також відкриваються в районах великих транспортних розв'язок без прив'язки до населеного пункту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

При цьому Марков зазначив, що в найбільших містах країни як Київ, Харків, Львів, Одеса присутність корпорації ще недостатньо.

За його словами, оборот «АТБ-маркет» в 2021 році прогнозується на рівні 170-180 млрд грн (у 2020 році він склав 149,8 млрд грн). Інвестиції в розвиток мережі і логістики прогнозуються в обсязі 12 млрд грн або близько $425 млн. У минулому році рітейлер інвестував $400 млн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За оцінкою Бориса Маркова, вартість корпорації «АТБ-маркет» становить $3-4 млрд.

«В Україні немає таких покупців, які б дозволили собі компанію такого розміру. Навіть для європейських операторів ринку — це значущі угоди і, як правило, їх робить пул-покупців», — зазначив Марков.

Довідка. Станом на початок квітня 2021 мережа магазинів АТБ включала 1220 торгових точок. У 2021 році компанія планує відкрити 120 нових і провести реновацію 60 існуючих магазинів. З 2022 року темпи розвитку «АТБ-маркет» складуть до 150 магазинів щорічно.

Private label (марка належить компанії) в обороті корпорації займає 20%, в асортименті 28-29%.

Коментарі

Всі новини