Facebook Pixel

АТБ випустила власну платіжну карту АТБ-Pay

Карта АТБ-Pay. Фото: АТБ

Карта АТБ-Pay. Фото: АТБ

Корпорація АТБ, яка володіє мережею супермаркетів «АТБ-Маркет» на території всієї України, разом із «Райффайзен Банк Аваль» та платіжною системою Visa запустили кобренд-проєкт платіжної картки АТБ-Pay.

Як повідомили в пресслужбі компанії, картка не містить комісій за поповнення готівкою в терміналах магазинів АТБ, за зняття готівки в банкоматах будь-якого банку України, регулярного переведення коштів із карт будь-яких банків. За допомогою неї можна здійснювати покупки в країні та за кордоном, а також отримувати додаткові знижки на понад 500 акційних товарів у мережі та брати участь у розіграшах подарунків від постачальників і партнерів компанії.

Як та де отримати картку АТБ-Pay:

  • у будь-якому відділенні «Райффайзен Банк Аваль»;
  • на сайті банку;
  • з 6 квітня — у консультанта фінустанови в магазинах АТБ у Запоріжжі;
  • згодом з’явиться можливість оформити карту ще й у застосунку «Дія».
Telegram Logo

Для оформлення карти АТБ-Pay необхідно мати паспорт громадянина України або документ, що його замінює, та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду. Строк виготовлення – 10 робочих днів із моменту замовлення.

Quote«Потенціал випуску карт АТБ в Україні становить близько 20 млн штук. Наше завдання — не просто емітувати мільйони карт, а зробити її основною банківською картою для клієнта, створювати нові зручні сервіси. Попереду — спільні колаборації АТБ-Pay з найбільшими торговими операторами різних сегментів торгівлі, з нашими ключовими постачальниками і партнерами. Запуск універсального мобільного застосунку й багато інших цікавих бонусів» — заявив голова ради директорів та генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков.

У пресслужбі додали, що наразі видали понад 50 тис. карт АТБ-Pay, планується також спільно направляти на додаткові вигоди для покупців-власників карт понад 2 млрд грн на рік та масштабувати проєкт на всі регіони України.

Водночас власні банківські карти використовує і мережа супермаркетів «Сільпо» з 2017 року. На неї нараховуються бонуси за покупки. Партнерами ритейлера за програмою лояльності стали банк «Восток» і платіжна система Mastercard.

Контекст. Раніше більшість постачальників мережі українських супермаркетів «АТБ-Маркет» заявили про підвищення цін на товари на 5 — 25% через подорожчання сировини та пального.

Коментарі

Всі новини