Мережа магазинів «АТБ» інвестує в розширення бізнесу 12 млрд грн

Корпорація «АТБ» планує в 2021 році інвестувати в економіку України близько 12 млрд грн, а податкові надходження в 2021 році від діяльності компанії плануються збільшити до 19 млрд грн.

«У 2021 році корпорація планує реалізувати широкий пакет інвестицій на суму близько 12 млрд грн або $409,9 млн. Крім подальшого розвитку підприємства наші інвестиції стануть драйвером зростання для підрядників і виробників і дозволять створювати тисячі нових робочих місць як в самій корпорації, так і для підприємств-суміжників», — передає пресслужба компанії слова CEO «АТБ» Бориса Маркова.

Він зазначив, що внутрішні інвестиції найбільших українських компаній є ключовим фактором підтримки зростання економіки України і благополуччя українців.

Telegram Logo

На підприємствах і підрозділах корпорації «АТБ» трудяться понад 70 тис. чоловік, а в 2020 році розширення мережі супермаркетів дозволило створити понад 5,5 тисячі робочих місць.

Відзначимо, що мережа «АТБ» в 2020 році розширилася за рахунок 127 нових магазинів по всій країні. Таким чином інвестиції корпорації в економіку України склали 9,96 млрд грн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Податкові відрахування компанії за підсумками 2020 року склали 15,8 млрд грн, що на 26% більше, ніж в 2019 році.

Раніше пресслужба Мінекономіки повідомляла, що «АТБ-маркет» не планує підвищувати ціни на деякі категорії продуктів харчування та товари першої необхідності в магазинах своєї мережі.

Корпорація «АТБ» — об'єднання великих українських компаній, що здійснюють діяльність в сфері управління активами, роздрібної торгівлі, виробництва та продажу продуктів харчування. До складу корпорації входять роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс». Станом на 8 квітня 2021 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1216 магазинів у 313 населених пунктах 24 областей України.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини