Facebook Pixel

Суд продовжив арешт Коломойському до 25 квітня

Шевченківський районний суд продовжив арешт для бізнесмена Ігоря Коломойського. Водночас йому зменшили заставу з 2,6 до 2,4 млрд грн.

Про це пише «Громадське».

Утім, бізнесмен заявив, що не вноситиме заставу. Також адвокати просили про негайне медичне обстеження для бізнесмена.

У чому Коломойського звинувачують правоохоронці

7 вересня Детективи НАБУ за погодження керівника САП повідомили колишньому кінцевому бенефіціарному власнику ПАТ КБ «ПриватБанк» та п’ятьом членам організованої ним групи про підозру у заволодінні коштами банку на суму понад 9,2 млрд грн.

Слідство встановило, що у січні-березні 2015 року Ігор Коломойський, кінцевий бенефіціар банку, на той момент голова Дніпропетровської обласної держадміністрації, розробив план заволодіння коштами ПАТ КБ «ПриватБанк» з метою подальшого фінансування підконтрольної офшорної компанії та збільшення власної частки у статутному капіталі банку.

Для цього банк штучно зобов’язали виплатити вказаній підконтрольній компанії понад 9,2 млрд грн під приводом нібито зворотного викупу власних облігацій за завищеною вартістю.

НАБУ кваліфікувало дії підозрюваних за статтями 191, 209, 366 Кримінального кодексу України. Директора департаменту міжбанківського дилінгу банку було затримано за ст. 208 КПК.

Також Служба безпеки України, Бюро економічної безпеки та Офіс генерального прокурора відкрили справу проти олігарха за підозрою у заволодінні 5,8 млрд грн ПриватБанку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉