Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«АнтиКоломойський» закон; суто українська афера; коронавірус в Україні. Головне за 3 березня

• МВФ поїхав, а питання залишилися. Для отримання нового траншу Україна повинна виконати домашню роботу – не залишити можливості Коломойському повернути Приватбанк.

• У центрі Києва працювала злочинна мережа, яка обдурила довірливих іноземців (переважно літніх людей) щонайменше на $70 млн.

• Китайський вірус дістався до нас. Першим нульовим пацієнтом в Україні став житель Чернівців, який повернувся з головного вогнища поширення коронавірусу в Європі – Італії.

Такими були новини вівторка, що минув.

Євген Чорновалов

Євген Чорновалов

випусковий редактор The Page

«АнтиКоломойський» закон. Як стало відомо The Page, МВФ залишився незадоволений законопроєктом №2571, який повинен зробити неможливим повернення Приватбанку колишнім власникам. Зараз наглядати за доопрацюванням компромісного варіанту, який задовольнив би МВФ та інших учасників процесу, замість Мін'юсту будуть «сильні юристи» з Офісу президента, розповіло джерело The Page, близьке до переговорів.

Суто українська афера. Компанія Milton Group, яка розташовувалася в Mandarin Plaza, в одному з найдорожчих торгових центрів Києва, організувала так звану фінансову піраміду. На її гачок потрапило близько тисячі іноземців. Загалом за минулий рік компанії вдалося заробити на довірливих клієнтах понад $70 млн. Найбільша шведська газета влаштувала в компанію свого інформатора та провела велике розслідування — The Page коротко переповідає цю гучну історію.

Коронавірус в Україні. У Чернівцях зафіксували перший випадок зараження. Міністерство охорони здоров'я почало працювати з особами, з якими ця людина мала контакт. Зараз вони перебувають у режимі самоізоляції. Заражений разом зі своєю дружиною нещодавно повернувся з Італії через руминський аеропорт. У дружини ознак вірусу не виявили. Китайський вірус минулого тижня призвів до найбільшого падіння світових ринків з часів кризи 2008 року. Зараз вони повільно відновлюються.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

США проти коронавірусу. Федеральна резервна система екстрено знизила базову процентну ставку на 0,5 відсоткового пункту — до 1-1,2%. Це перше екстрене засідання ФРС з 2008 року. На цьому тлі на 3% зросла ціна на нафту — Brent торгується по $54 за барель.

Півмільярда за iPhone. Apple виплатить $500 млн для врегулювання судової суперечки, в якій компанію звинуватили в умисному уповільненні роботи старих моделей iPhone. Завдяки цьому Apple мотивувала власників або купувати нові, більш швидкі моделі, або міняти батарею. Кожен користувач, який став жертвою такого ходу компанії, отримає $25 за один смартфон.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Гарного вам дня!

Коментарі

Всі новини