Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В «антиколомойському» законі, який вимагає МВФ, залишилося одне спірне питання — джерело

Ігор Коломойський зможе претендувати на компенсацію збитків за Приватбанк. Фото: УНІАН

Ігор Коломойський зможе претендувати на компенсацію збитків за Приватбанк. Фото: УНІАН

Місія МВФ поїхала, і тепер Україна повинна виконати домашню роботу. Невирішеним моментом залишається «антиколомойський» законопроєкт №2571, який має зробити неможливим повернення Приватбанку колишнім власникам.

Зараз доопрацювання компромісного варіанту, який задовольнив би МВФ та інших учасників процесу, замість Мін'юсту будуть курувати «сильні юристи» з Офісу президента, розповіло джерело The Page , обізнане про хід переговорів з Фондом.

Останнім спірним питанням у законопроєкті, схоже, залишається обмеження дискреції суду. Тобто чи буде у судів можливість визнавати рішення НБУ незаконними та здійснювати переоцінку розрахунків регулятора.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Щодо відшкодування колишнім власникам збитків (а саме моральної шкоди), то, за словами джерела, в останній узгодженій з МВФ версії передбачається, що ексвласники зможуть претендувати на компенсацію у разі, якщо капітал банку був позитивним на момент визнання його неплатоспроможним.

Початковий варіант законопроєкту №2571 наприкінці грудня подав Кабінет міністрів. Однак у профільному Комітеті Верховної Ради з питань фінансів текст документа викликав невдоволення. Впродовж останніх двох місяців триває робота над новим варіантом законопроєкту.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Рада директорів МВФ має остаточно затвердити новий кредит після того, як Україна виконає ряд попередніх умов. Зокрема йдеться про прийняття закону, який би унеможливив повернення Приватбанку колишнім власникам; а також про прийняття закону про ринок землі.

Коментарі

Всі новини