Amazon відмовила соціальної мережі Parler в хостингу

Фото: technologytimes.pk

Фото: technologytimes.pk

Соціальна мережа Parler, якій активно користуються прихильники президента США Дональда Трампа, буде відключена від хмарної платформи Amazon Web Services (AWS). Про це повідомило видання Business Insider.

parler.jpg

Якщо Parler не знайде альтернативну хостінговую платформу, сайт відключиться 10 січня ввечері за часом Заходу США.

«Можливо, що Parler буде недоступна в інтернеті впродовж тижня, поки ми будемо відтворювати її з нуля», — написав генеральний директор Parler Джон Матц в своєму акаунті. Він звинуватив Amazon в намірі «повністю прибрати свободу слова в інтернеті», а великі технологічні компанії — в спробі знищити конкурента.

Telegram Logo

Amazon заявила, що «не може надавати послуги клієнту, який не здатний ефективно ідентифікувати і видаляти контент, який заохочує або підбурює до насильства по відношенню до інших».

Вона раніше повідомляла, що знайшла 98 постів користувачів Parler, які розпалюють і схвалюють насильство, писало BuzzFeed News. Зокрема, компанія доклала до листування з соцмережею скріншоти постів із закликами вбивати лібералів, журналістів і мусульман. «З огляду на нещасні події, які розгорнулися на цьому тижні у Вашингтоні, є серйозний ризик, що подібний контент буде і далі розпалювати ненависть», — написала вона.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Соціальна мережа Parler позиціонує себе як сервіс, що забезпечує свободу слова. 10 січня Apple видалила застосунок Parler з магазину App Store, днем раніше так само вчинила Google в своєму Play Store. Обидві компанії заявили, що контент Parler закликає до насильства, і вимагали ввести систему модерації.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини