Диктат корпорацій. Apple і Google видаляють Parler з магазинів застосунків через прихильників Трампа

Компанія Apple пригрозила видалити соціальну мережу Parler, яка популярна серед прихильників чинного президента США Дональда Трампа, з магазину застосунків App Store. Google повідомила, що вже видалила застосунок Parler зі свого магазину Play Store.

Apple вказала керівництву Parler, що користувачі соціальної платформи використовували її для координації подій у Вашингтоні в день штурму будівлі Конгресу. З цієї причини корпорація видалить Parler з App Store, якщо протягом 24 годин в ньому не буде введена система модерації, повідомляє Mediaite.

Один з акціонерів Parler Ден Бонгіно (Dan Bongino) парирував, що рішення Apple має ідеологічний характер. «Нам нав'язують поліцейську державу», — висловився він. Зараз Ден є політичним оглядачем, раніше був співробітником Секретної служби США. Пакет акцій Parler він придбав влітку минулого року.

Telegram Logo

Google вже заблокувала Parler «в зв'язку з триваючою і надзвичайною загрозою громадської безпеки».

Parler, а також її конкурент і попередник Gab позиціонують себе як платформи, які гарантують свободу слова. Принцип роботи обох платформ схожий на Twitter. Значну частину аудиторії цих сервісів складають прихильники консервативних поглядів і виборці поки що чинного президента США Дональда Трампа.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Apple і Google видалили додаток Gab зі своїх магазинів додатків в 2019 році.

Раніше соціальна мережа Twitter безстроково заблокувала акаунт Дональда Трампа. Згідно із заявою соцмережі, аккаунт глави держави @realDonaldTrump був заморожений на постійній основі внаслідок «ризику подальшого підбурювання до насильства».

Трамп ненадовго з'явився в акаунті @POTUS Twitter, щоб відповісти Twitter на заборону йому доступу до облікового запису на платформі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини