Ахметов відновив роботу «Павлоградвугілля»

Енергохолдинг ДТЕК запустив в роботу найбільше вуглевидобувне підприємство України — ДТЕК «Павлоградвугілля».

Про це в ефірі програми «Свобода слова» повідомила в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець.

«Сьогодні у мене була нарада з енергетиками. Я вимагала у представника державних шахт вивести шахтарів найближчим часом на роботу. Мене запевнили, що 16 травня працівники «Павлоградвугілля» вийдуть на роботу і будуть отримувати зарплату», — сказала Буславець.

Telegram Logo

Контекст. В ДТЕК призупинили роботу 10 шахт і допоміжні підприємства приватного акціонерного товариства ДТЕК «Павлоградвугілля» з 20 квітня з-за кризи в енергетичній сфері країни. Також були зупинені збагачувальні фабрики Павлоградська, Добропільська, Курахівська та Першотравенський ремонтно-механічний завод разом з Науково-виробничим центром ДТЕК.

На початку травня з'явилася інформація, що ДТЕК відновить роботу на шахтах об'єднань «Павлоградвугілля» та «Добропіллявугілля» після того, як енергоблоки українських АЕС були виведені в простій.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Справа в тому, що Мінекоенерго переглянуло прогнозний енергетичний баланс на 2020 рік. В результаті генерація державними АЕС була обмежена. Зате преференції отримали теплова генерація і так звана «зелена» енергетика, де найбільшим власником є ДТЕК Ріната Ахметова.

У ЗМІ Ольгу Буславець асоціюють з олігархом Рінатом Ахметовим. У 2016 році очолювала профільний комітет, який погодив розроблений НКРЭКУ новий порядок розрахунку ціни електроенергії. У народі цей порядок відомий як «Роттердам +», який власне і захищав інтереси власника екологічно брудних вугільних ТЕС Ріната Ахметова.

«ДТЕК Павлоградвугілля» — найбільше вуглевидобувне підприємство України, що займається розробкою у Західному Донбасі (Дніпропетровська область). До складу підприємства входить 10 шахт, 23 структурних підрозділи, 57 об'єктів соціальної сфери. Колектив підприємства нараховує понад 26 тис. осіб.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини