Ахметов запустить вуглевидобуток після консультацій з Мінекоенерго

Енергетичний холдинг Ріната Ахметова ДТЕК відновить роботу на шахтах об'єднань «Павлоградвугілля» та «Добропіллявугілля» для виконання нового прогнозного балансу Мінекоенерго.

Очікується, що «Павлоградвугілля» запустять з 15 травня, а «Добропіллявугілля» – з 1 червня, повідомив під час селекторної наради в Міненерго гендиректор «ДТЕК Енерго» Дмитро Сахарук, передає «ЛIГАБiзнесIнформ».

Однак у пресслужбі «ДТЕК Енерго» уточнили, що дату виходу вугільних шахт компанії поки що не встановлено остаточно.

Telegram Logo

«ДТЕК Енерго» зможе відновити їхню роботу після стабілізації ситуації в енергетиці України та розуміння економічного балансу енергоринку», — відзначили в компанії.

В. о. глави Мінекоенерго Ольга Буславець заявила на нараді, що економічний баланс обговорюватиметься на найближчому засіданні антикризового енергетичного штабу 12-13 травня.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. ДТЕК з 20 квітня вивів у простій підприємство «Павлоградвугілля», яке є найбільшим вуглевидобувачем в Україні.

Мінекоенерго переглянуло прогнозний енергетичний баланс на 2020 рік у зв'язку з критичною ситуацією на ринку. Було обмежено генерацію електроенергії державними АЕС. Зате преференції отримали теплова генерація та так звана «зелена» енергетика, де найбільшим власником є ДТЕК Ріната Ахметова.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини