Facebook Pixel

82% українців висловлюються за вступ України до НАТО

82% українців підтримують вступ України до НАТО. Про це говорять дані останнього опитування Міжнародного республіканського інституту (МРІ), проведеного у лютому 2023 року.

Українці висловлюють рекордну підтримку щодо членства України в НАТО – 82%. Це на 10% більше порівняно з опитуванням у червні 2022 року і на 23% порівняно з даними за квітень 2022 року.

Досі залишається високою підтримка чинного президента України. За даними опитування, 91% українців схвально оцінюють діяльність Володимира Зеленського. Ще 97% громадян вірять у перемогу у війні з росією, а 74% вважають, що Україна збереже всі території в межах своїх міжнародно-визнаних кордонів станом на 1991 рік.

Згідно з результатами опитування, українці вважають, що саме росія повинна заплатити за проведення післявоєнної відбудови. 89% переконані, що відновлення пошкодженої інфраструктури має фінансуватися за рахунок конфіскованих російських активів або репарацій.

Ще 54% українців вважають, що рішення про відбудову мають ухвалювати жителі зруйнованих міст і селищ, тоді як 37% виступають за те, щоб ці рішення ухвалювали органи місцевої влади.

Опитування проводилося Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту по всій Україні (крім окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей) у період з 1 по 5 лютого 2023 року методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера (CATI) на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів. Всього було опитано 2 тис. жителів України віком 18 років і старше.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉