Facebook Pixel

Мінфін отримав від Сбербанку 1,1 млрд грн

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) передав державі облігації внутрішньої державної позики АТ «МР БАНК» (колишній Сбербанк) вартістю 1,1 млрд грн. Про це пише пресслужба Фонду.

Передання активів відбулася згідно з рішенням Ради національної безпеки та оборони України (далі – РНБОУ) «Про примусове вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів» і розпорядження Кабінету міністрів України від 13 вересня № 815-р «Деякі питання проведення примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів».

25 лютого минулого року НБУ відкликав ліцензію «дочки» Сбербанку, а в травні 2022 року активи банку було передано ДП«Національний фонд інвестицій України».

Згідно з повідомленням, активи буде спрямовано на компенсацію збитків агресії рф.

У грудні ФГВФО перерахував до спеціального фонду державного бюджету з рахунків «МР Банку» та Промінвестбанку суму, еквівалентну 17 млрд грн.

Нагадаємо, що торгово-розважальний центр «Магелан» виставили на аукціон. Це сталося в рамках продажу активів «МР Банку» (колишнього Сбербанку).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉