Facebook Pixel

НАТО до липня розробить гарантії безпеки для України, — Ріші Сунак

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що НАТО мають завершити розробку гарантій безпеки для України, коли лідери альянсу зустрінуться на саміті у липні.

Як повідомляє Bloomberg, Сунак підтримав ідею вступу України до НАТО і наполягає на тому, що до цього має бути розроблений план забезпечення безпеки країни.

«Нам потрібно подумати про те, як у майбутньому ми захищатимемо безпеку України. Це розмова, яку ми вже маємо розпочати, бо саміт у Вільнюсі – гарне місце для його завершення», — цитує видання прем'єр-міністра.

Сунак також закликав союзників України надати більше артилерії, далекобійної зброї, танків та систем ППО, щоб відбити російське вторгнення. Як зазначив Ріші Сунак, війна досягла переломного моменту і Київ може отримати вирішальну перевагу, якщо йому дадуть правильну зброю.

Уточнюється, що лідери країн НАТО зустрінуться 11 та 12 липня у столиці Литви.

Контекст. Україна має термінові потреби в додатковій військовій допомозі, а НАТО готова підтримати її довгостроково. У цьому запевнив міністр оборони США Ллойд Остін на засіданні у форматі Рамштайн-9 у Брюселі 14 лютого.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉