Facebook Pixel

НАТО надасть Україні допомогу для весняного контрнаступу — Ллойд Остін

Україна має термінові потреби в додатковій військовій допомозі, а НАТО готова підтримати її довгостроково. У цьому запевнив міністр оборони США Ллойд Остін на засіданні у форматі Рамштайн-9 у Брюселі 14 лютого.

На відкритті засідання контактної групи з оборони України в Брюсселі Остін нагадав, що українська армія посунула російські війська від Києва, Харкова та вигнала з Херсона «за допомогою Javelin, Stinger та інших систем, наданих країнами в цій кімнаті».

Quote«І ми допоможемо Україні просуватися під час весняного контрнаступу. Обєднавшись, ми й надалі надаватимемо обіцяну Україні термінову підтримку», — наголосив він.

Глава Пентагону також відзначив координацію та зусилля країн щодо надання Україні систем Patriot, SAMP-T і танків.

Quote«Польща, Канада, Португалія, Іспанія, Норвегія, Данія та Нідерланди працюють разом над наданням Україні бойових танків Leopard», — додав він.

Мета контактної групи — не лише надати зброю, а й забезпечити довготривалі можливості, підкреслив міністр оборони США. За словами Остіна, країни сьогодні говоритимуть про синхронізацію допомоги Україні, також обговорюватимуть тему промислових ініціатив для безперервності підтримки.

Глава Пентагону висловив упевненість, що єдність країн лише зростатиме. Він зазначив, що війна стосується не лише права України жити в мирі та безпеці, а й також визначає, у якому світі житимуть «наші діти».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉