Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

17 березня споживання електроенергії зберігається на рівні минулого тижня — «Укренерго»

Електростанція

Електростанція

17 березня можливі обмеження споживання електроенергії в Києві, Київській і Житомирській областях, повідомили в НЕК «Укренерго».

Для відновлення надійного електропостачання великих міст до рівня, який був в енергосистемі до повномасштабного вторгнення, треба більше часу. Енергетики цілодобово працюють над цим.

В інших регіонах обмежень у мережах «Укренерго», які б призводили до необхідності обмеження споживачів, немає. Ліміти споживання до областей не доводилися.

Зараз працюють усі види електростанцій. Триває водопілля, тож активно працюють гідроелектростанції. Виробництва електроенергії достатньо для споживання. Також триває незначний імпорт електроенергії.

Енергетична інфраструктура вздовж лінії фронту регулярно зазнає пошкоджень через артобстріли. Зокрема, у ніч на п’ятницю, 17 березня, зазнала обстрілів енергоінфраструктура на Донеччині.

Quote«Тривають відновлювальні роботи на всіх об’єктах «Укренерго», пошкоджених внаслідок російських атак. Ми робимо все можливе, щоб якомога швидше відновити надійність електропостачання», – повідомили в енергокомпанії.

Упродовж всієї зими росіяни завдали 15 масованих ракетних та 18 атак БпЛА на енергооб’єкти, а з жовтня інфраструктура зазнала 31 масовану ракетну атаку. Майже всі ключові підстанції магістральних мереж «Укренерго» були атаковані щонайменше 3 — 4 рази. На об’єкти прилетіло понад 200 ракет і идронів, які завдали важких пошкоджень обладнанню.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини