Facebook Pixel

Росія за тиждень знищила 30% українських електростанцій — Зеленський

Росія з 10 жовтня знищила 30% українських електростанцій. Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

Він наголосив, що через такі дії агресора значна кількість українських міст залишилися без світла.

Зеленський також додав, що такі дії ворога не залишили місця для переговорів.

Quote«Ще один вид російських терористичних атак спрямовано на енергетичну та критичну інфраструктуру України. З 10 жовтня 30% українських електростанцій було зруйновано, що спричинило масові відключення електроенергії по всій країні», — заявив Зеленський.

Водночас заступник очільника Офісу президента Кирило Тимошенко закликав українців готуватися до віялових відключень та заощаджувати електроенергію.

Quote«Це не просто система, коли об'єкт енергозабезпечення допомагає лише місту, де він розташований. Тому потрібно готуватися всій країні, що можуть бути відключення як електроенергії, так і водопостачання, і теплопостачання», — наголосив Тимошенко.

Контекст. Нагадаємо: з 10 жовтня росія майже щодня атакує об'єкти критичної інфраструктури в Україні.

Подякувати 🎉