Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

З жовтня росія здійснила 31 повітряну атаку по енергетичній інфраструктурі України

Галущенко: рф здійснила 31 атаку енергетичної інфраструктури. Фото: ДТЕК.

Галущенко: рф здійснила 31 атаку енергетичної інфраструктури. Фото: ДТЕК.

росія здійснила 31 повітряну атаку з жовтня 2022 року по енергетичній інфраструктурі. З них 14 масованих ракетних ударів й 17 — атаки групами дронів-камікадзе.

Про це розповів міністр енергетики України Герман Галущенко під час розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

За його словами, росіяни вразили ключові енергетичні об’єкти — теплові електростанції, теплоелектроцентралі, гідро- та гідроакумулювальні станції, підстанції системи передачі. Крім того, на сьогодні частина генеруючих потужностей перебуває під тимчасовою окупацією.

«У найбільш критичний період кількість відключених споживачів перевищувала 13,5 млн точок обліку — це понад 80% абонентів», — повідомив міністр.

Міністр підкреслив, що вже декілька тижнів поспіль в енергосистемі забезпечується баланс попиту і пропозиції без обмежень споживачів. Цьому посприяли:

  • дострокове завершення ремонтів на енергоблоках АЕС,
  • оперативне відновлення низки енергоблоків теплової генерації,
  • сприятливі метеорологічні умови,
  • зростання виробництва електричної енергії на ГЕС,
  • збільшення генерації на сонячних електростанціях.


«Ми виходимо із складної зими повністю забезпечені паливом — станом на 03 березня запаси вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ становлять 1160 тис. тонн. Це на 375 тис. тонн більше, ніж на аналогічну дату минулого року. Запаси природного газу в підземних сховищах України складають – 9,7 млрд м3, близько до торішніх обсягів», — зазначив Галущенко.

Контекст. За словами голови правління НЕК «Укренерго» Володимира Кудрицького, плануванням атак на українську енергетичну інфраструктуру займались не тільки російські військові, а й російські енергетики.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини