Четверту добу поспіль в енергосистемі дефіцит відсутній і наразі не прогнозується. Електростанції виробляють достатньо електроенергії, щоб покрити споживання, яке дещо знизилося проти початку тижня.
Про це повідомляє «Укренерго».
«Виведено в аварійний ремонт енергоблок на одній з електростанцій. Водночас включено в роботу після ремонту один з енергоблоків на іншій електростанції. Інтенсивно працюють гідроелектростанції, які через нехарактерне для зими водопілля мають багато ресурсів. Завдяки сприятливій погоді зростає генерація з відновлюваних джерел енергії. Також триває імпорт електроенергії зі Словаччини», – зазначається в дописі.
Через відсутність дефіциту потужності ліміти споживання до областей на сьогодні не доводилися. У разі зростання споживання можливе застосування відключень. Заміри фактичного споживання в Україні проводяться відповідно до графіка в Сумській і Житомирській областях. Виміри в Івано-Франківській і Тернопільській областях перенесено на 21 лютого. Це пов’язано зі зміною звичного режиму споживання в цих регіонах під час релігійних свят, що впливатиме на результати вимірів.
В Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще є незначні мережеві обмеження, застосовуються графіки погодинних відключень для уникнення перевантаження обладнання.
«Енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи на низці електростанцій, які зазнали значних пошкоджень унаслідок 14 ракетних і 17 дронових хвиль атак росіян. Ремонтні бригади «Укренерго» також безперервно проводять аварійно-відновлювальні роботи на всіх пошкоджених об’єктах магістральних мереж компанії для усунення мережевих обмежень, передачі необхідного обсягу електроенергії від генерації до споживачів і підвищення надійності живлення», – повідомили в компанії.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Головна подія ресторанного бізнесу цієї весни – PRORESTO’25 в Одесі 28 квітня!