Facebook Pixel

Укренерго скасувало ліміти споживання на неділю, 12 лютого

Протягом доби 12 лютого відключення світла за можливості не застосовуватимуть, повідомляє Укренерго.

Quote«Споживання залишається значним через зниження температури, хоча й меншим, ніж у будній день. Станом на сьогодні, завдяки цілодобовій роботі ремонтних бригад Укренерго та введенню в роботу двох блоків АЕС, а також зниженню споживання у вихідний день, дефіциту потужності немає», — кажуть в Укренерго.

Як йдеться в повідомленні, ліміти споживання на сьогоднішню добу не доводились. Але в разі збільшення споживання можуть бути застосовані аварійні відключення. Зокрема, це стосується Одеської, Київської, Хмельницької, Житомирської областей та м.Київ, де в міру зростання споживання через мережеві обмеження можливі аварійні відключення.

Як підкреслили в Укренерго, зняття лімітів споживання стосується тільки доби 12 лютого. З початком робочого тижня й характерним для нього зростанням споживання, обмеження можуть повернутись.

Нагадаємо, у п’ятницю, 10 лютого, енергосистема України зазнала 14-го масованого ракетного удару та 16-ї атаки ворожими БпЛА (уночі). Оприлюднений раніше графік проведення вимірів фактичного споживання електроенергії було скасовано.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉