IT

Кінець ери смартфонів LG: останнім флагманом стане V70

LG V70: яким буде останній флагман LG перед закриттям виробництва смартфонів. Фото: LG

LG V70: яким буде останній флагман LG перед закриттям виробництва смартфонів. Фото: LG

Компанія LG вирішила відмовитися від бізнесу з виробництва смартфонів. Останнім флагманом, який випустить компанія, стане LG V70.

Згідно з повідомленням компанії, LG збирається зосередитися на інших галузях.

Однак таке повідомлення не стало несподіванкою, адже раніше неодноразово повідомлялося, що компанія відмовиться від виробництва смартфонів.

Telegram Logo

Зокрема, після закриття виробництва LG зможе приділити увагу виробництву електромобілів, підключених пристроїв, розумних будинків, робототехніки, штучного інтелекту та рішень для бізнесу. Крім того компанія планує розробляти платформи та сервіси.

Хоча компанія й припинить виробляти телефони, вона продовжуватиме підтримку та випуск оновлення програмного забезпечення для вже існуючих клієнтів, на строк, який залежатиме від регіону.

Смартфони LG, які отримають оновлення Android 11:

  • LG Velvet 4G;
  • LG Velvet 5G;
  • LG G8X;
  • LG G8S;
  • LG Wing;
  • LG K52;
  • LG K42.
Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Також існуючі смартфони продовжать продавати, однак компанія сподівається звернути мобільний бізнес до 31 липня 2021 року.

Останній флагманський телефон від LG

Характеристики LG V70

Характеристики LG V70

Останнім флагманським телефоном LG стане модель V70. Він матиме процесор Snapdragon 888, AMOLED-дисплей з кадровою частотою 120 Гц. Акумулятор на 5300 мА/ч з підтримкою зарядки на 45 Вт. Також він матиме четверну камеру на 50Мп, 12Мп, 64Мп та 48Мп.

Модель буде доступною у варіантах 12Гб/256Гб та 16Гб/512Гб.

Поки що невідомо, якою буде його ціна та коли він стане доступним на ринку. Однак є інформація, що новинка може вийти вже у травні.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини